Prva.sk
Upload/banners/2018/09/27_u.jpg 
XIAOMI MI AMAZFIT BIP BLACK
 
,17166 Mi Amazfit Bip Black XIAOMI 
 


 

Cena s dph:   79,86 EUR 
 
Part Number: 6970100370768
Doručenie: Do 24 hodín
Značka: XIAOMI  


   
Detail Obrázky Logistika Odkazy Podpora
 Parametre
Inteligentné hodinky Xiaomi Amazfit Bip
Smart hodinky pre športových nadšencov
Nešetrite seba ani tieto hodinky
Smart hodinky Xiaomi Amazfit Bip sú ako stvorené pre všetkých športových a outdoor nadšencov a vydrží naozaj veľa
Batéria s kapacitou 190 mAh vydrží až 45 dní, spĺňajú normu IP68 a pri styku s vodou prežijú bez akejkoľvek úhony. Sú súčasne prachotesné. Vyraziť do terénu? Áno
Do spoločnosti? Prečo nie ?
Hodinky Xiaomi Amazfit Bip sú totiž aj elegantné a v čiernom dizajnovom prevedení dobre vyzerajú na ruke. Dostatočne veľký 1,28" displej je reflexný a dobre čitateľný aj na priamom slnku. Okrem klasických funkcií krokomeru, merania vzdialenosti, spánkovej aktivity alebo výpočtu spálených kalórií vám neuniknú ani notifikácie z telefónu, volania alebo SMS.
Športové hodinky s neskutočnou výdržou
Športom je človek živý a hodinky Xiaomi Amazfit Bip budú stálym parťákom vašich športových výkonov. Budú starostlivo merať a počítať vaše výkony. Medzi základnými funkciami nechýba krokomer a meranie vzdialenosti. Disponujú vstavaným GPS a Glonass systémom pre presné určenie vašej polohy. Samozrejmosťou je výpočet spálených kalórií, akcelerometer a gyroskop. Hodinky vedia monitorovať aj spánkovú aktivitu a aktívni športovci určite ocenia senzor srdcového tepu. Hodinky zaznamenajú všetky aktivity vonku aj vo vnútri, napr. pri behu na páse v posilňovni. Čo však oceníte nanajvýš je neskutočná výdrž batérie až 45 dní. Pri aktívnom použití vydrží batéria bez nabitia cca 20 dní.
Pripojte sa kedykoľvek
Hodinky Xiaomi Amazfit Bip majú vlastný operačný systém a sú kompatibilné s operačnými systémami Android 4.4 a vyššími alebo iOS, synchronizovať hodinky s telefónom je možné pomocou technológie Bluetooth 4.0, prostredníctvom telefónu možno upravovať aj vzhľad hodiniek (napr. Ciferníku). Telo hodiniek je z polykarbonátu, náramok je pogumovaný a vymeniteľný. Displej je chránený odolným sklom Gorilla Glass.
 
Smart hodinky Xiaomi Mi Sports Watch Basic
Sú určené aj náročným používateľom, ktorí ich nebudú šetriť. Vďaka odolnosti IP68 prežijú hodinky ponorenie do vody, takže sa nemusíte báť športovania v nepriaznivých podmienkach. Displej oproti mobilným telefónom najlepšie funguje za priameho slnečného svetla, a tak bude čitateľný vždy, keď to budete najviac potrebovať. Na výber máte hneď zo štyroch farieb čiernej, šedej, zelenej a oranžovej.
Brilantná výdrž na jedno nabitie až 45 dní
Smart hodinky všeobecne sužuje krátka výdrž na jedno nabitie, ktorá sa pohybuje v rozsahu niekoľkých dní. To však nie je prípad hodiniek Xiaomi Mi Sports Watch Basic. Vďaka úspornému displeju a batérii s kapacitou 190 mAh je dosiahnutá výdrž až 45 dní, čo je na pomery smart hodiniek unikátny. Následne ich stačí usadiť do bezdrôtovej nabíjačky a energiu doplniť na ďalšiu sériu desiatok dní.
Skvelý pomocník športovcom
Ak patríte medzi športových nadšencov alebo len chcete sledovať Vašu dennú aktivitu, oceníte iste integrovaný akcelerometer pre sledovanie Vášho pohybu i spánku. Nechýba ale ani GPS a Glonass pre sledovanie Vášho pohybu s vysokou presnosťou, čo ocenia najmä športovci. Tým môžete veľmi detailne a presne sledovať svoje výkony. Bonusom je potom aj senzor srdcového tepu.
Prepojenie s mobilným telefónom. Nechýba samozrejme ani Bluetooth konektivita, vďaka ktorej sa hodinky prepoja s mobilným telefónom. Razom získate prehľad o dôležitých notifikáciách, kvôli ktorým nemusíte vôbec telefón vyťahovať z vrecka. Všetko uvidíte prehľadne priamo na svojom zápästí. Podporované sú upozornenia na volania, SMS, dlhá doba bez pohybu a ďalšie aplikácie.
Vonku alebo vnútri Vďaka funkciám chytrých hodiniek ich môžete ľahko využiť vonku alebo vnútri. Medzi hlavné prednosti hodiniek Xiaomi Mi Sports Watch Basic patrí zobrazenie aktuálneho počasia, reflexné displej, ktorý reaguje na vonkajšie svetlo, GPS, vodotesnosť, prachotesnosť (IP68) a tiež kompas.
Technické špecifikácie: Displej: 1,28"
Hmotnosť: 32 gramov (18 gramov samotné telo hodiniek)
Batéria: 190 mAh Li-pol
Doba nabíjania: 2,5 hodiny
Výdrž batérie: až 45 dní
Odolnosť IP68: ÁNO (nie je určené na plávanie a potápanie)
Šírka popruhu: 20 mm
Dĺžka popruhu: 11 + 8,5 cm
Senzory: Akcelerometer, GPS + Glonass, senzor srdcového tepu
Konektivita: Bluetooth 4.0 BLE
Kompatibilita: Android 4.4, iOS a vyššie
Obsah balenia: Xiaomi Mi Sports Watch Basic, nabíjacie stanice, dokumentácia
Doručenie
 Ak objednáte výrobok do 16:00 hodiny
Predpokladaný termín doručenia: 27.03.2019

Ak objednáte výrobok po 16:00 hodine
Predpokladaný termín doručenia: 28.03.2019

Cena prepravy
Kuriérska služba v SR na dobierku
Cena: +5,99 EUR 


 
 
Kuriérska služba v SR platba vopred
Cena: +5,99 EUR 


 
 
Osobný odber Kežmarok
Cena: 0 EUR 


 
 
 Výrobca
XIAOMI 
 Užívateľská podpora
Komu
Priezvisko, Meno
Od
Predmet
Popis
  

 Zoznam telefónnych čísel
Obchod  +421 (0) 52 - 28 65432
Obchod   +421 (0) 52 - 28 65433
Info T-Mobile  +421 (0) 903 625 488
Info Orange  +421 (0) 907 951 615
 
 

 Zoznam e-mail adries
Prva.sk - Obchodné informácie obchod@prva.sk
Objednávky - Richard Steigauf richard@prva.sk
Prva.sk - Servis a reklamácie servis@prva.sk
Servis - Marcel Jakubčo jakubco@prva.sk
Fakturácia - Katarína Tomečková katka@prva.sk
Fakturácia - Jana Kruľová janka@prva.sk
Informácie o výrobkoch info@prva.sk
Facebook

Nájdete nás aj na Facebooku
 

 

Google+
Odporúčajte vo vyhľadávaní,
zdieľajte v službe Google+
Kliknite na tlačidlo +1 a dajte tak ostatným vedieť, čo sa vám páči. Ak chcete danú vec hneď aj zdieľať, pridajte k nej komentár a pošlite ju správnym kruhom v službe Google+.

Keď budú vaši priatelia a kontakty najbližšie vyhľadávať v sieti Google, uvidia vaše odporúčania +1. Pomôžete im nájsť to najlepšie na webe.
Kontakt

+421 (0)907 951 615
+421 (0)903 625 488
OBCHOD
Richard STEIGAUF
výpočtová technika
+421 (0)52 2865432 kl.1
Matúš KREMPASKÝ
biela technika
+421 (0)52 2865432 kl.2
Dávid STOLIČNÝ
čierna technika
+421 (0)52 2865432 kl.3
SERVIS / LOGISTIKA / REKLAMÁCIE
Marcel JAKUBČO
servis / logistika / reklamácie
+421 (0)52 2865432 kl.7
EKONOMICKÉ ODDELENIE
Katarína TOMEČKOVÁ
ekonomické oddelenie
+421 (0)52 2865432 kl.8
Jana KRUĽOVÁ
ekonomické oddelenie
+421 (0)52 2865432 kl.9

 

Bezpečný nákup
SAEC - Bezpečný nákup
   Certifikácia je proces hodnotenia internetového obchodu, ktorý je v prípade úspešného zavŕšenia potvrdený vydaním certifikátu. Certifikovaný obchod SAEC – Bezpečný nákup prináša zákazníkom internetových obchodov záruku a zároveň záväzok internetového obchodníka, že spĺňa základné pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami. Certifikačné pravidlá stanovuje Slovenská asociácia pre elektronický obchod ako tuzemská autorita pre oblasť elektronického obchodu. Sú vytvorené na základe platných zákonov – najmä Smernice Európskeho parlamentu a Rady pre elektronický obchod, občianskeho zákonníka, zákona o elektronickom obchode, zákona na ochranu spotrebiteľa a certifikačných pravidiel v krajinách EÚ. Zoznam certifikovaných internetových obchodov nájdete TU.
Chat
Live CHAT
Využite službu Live CHAT pre komunikáciu s našimi operátormi, ktorí sú pripravení odpovedať na Vaše otázky.

Začnite kliknutím na tlačítko:

TOPlist