Prva.sk
Upload/banners/2018/09/27_u.jpg 
RAZER NABU X SMARTBAND, GREEN
 
,razer nabu x smartband - green 
 


 

Cena s dph:   25,08 EUR 
 
Part Number: RZ15-01290300-R3G1
Doručenie: Do 24 hodín (Nie je skladom)
Značka: RAZER  


   
Detail Obrázky Logistika Odkazy Podpora
 Parametre
Žite zdravšie
Zoznámte sa s Razer Nabu X, elegantný smartdband pre každodenné nosenie je napakovaný celou radou zábavných a intuitívnych možností, ktoré Vám pomôžu naplno využit Váš den. Diskrétny oznamovací systém, ktorý používa vibrácie a 3 jasné LED svetlá, zaznám aktivít s precíznymi algoritmami a akcelerometrom, prepojenie na sociálne siete zo smartbandu na smartband a omnoho viac. Razer Nabu X je jednoducho nasaditelný a pohodlný aj pre celodenné nosenie. Je taktiež vodotesný podla normy IP67 pre využitie na všetkých dobrodružstvách
Najunikátnejšia vymoženost Razer Nabu X je komunikacná kapacita medzi viacerými smartbandmi, ktorá umožní komunikáciu medzi dvomi, alebo viacerými Nabu náramkami. Toto umožnuje získavanie informácií na sociálnych sietach, prenos dát, multiplayer hranie a viac. V neposlednej rade Razer Nabu X má otvorenú vývojársku platformu, co umožnuje vývojárom aplikácií naplno využit potenciál tohto smartbandu a vytvorit nové, výnimocné aplikácie pre pôžitok z nosenia tohto náramku.
Diskrétne notifikácie
Majte o všetkom prehlad vdaka Razer Nabu X, ktorý využíva jemné vibrácie aby Vás upozornil na prichádzajúce hovory, správy, emaily a upozornenia z iných aplikácií, bez toho aby Vás inak rušil.
3 LED svetlá sa rozžiaria na modro, zeleno, alebo cerveno pre špecifické oznacenie prichádzajúceho hovoru, nastaveného budíku, alebo upozornenia z aplikácie. S pridanou aplikáciou Nabu X utility si môžete nastavit farby pre prichádzajúce notifikácie, aby ste vždy mali prehlad o prichádzajúcich informáciách.
Zostante aktívni
So vstavaným, vysoko pokrocilým akcelerometrom a algoritmami bude Razer Nabu X presne merat ako daleko ste zašli, ako dlho ste spali, kolko kalórií musíte spálit aby ste dosiahli osobný ciel a ovela viac. Stiahnite si fitnes aplikáciu podla vášho výberu z Nabu X obchodu a sledujte zaznamenané dáta.
Spolocné dobrodružstvá
Razer Nabu X je doplnok pre sociálnu interakciu. Dva a viac Nabu doplnkov v urcitej vzájomnej vzdialenosti si môže automaticky vymenit údaje, ktoré môžu byt za pomoci aplikácie využité pre získavanie nových známostí na sociálnych sietach, hladanie ludí s podobnými záujmami, hranie multiplayer hier a viac.
Doplnok na celý den
Razer Nabu X vydrží na jedno nabitie až 7 dní a môže byt rýchlo nabitý za použitia priloženého proprietárneho napájacieho kábla. Toto všetko je vyrobené aby ste mohli Razer Nabu X nosit co najdlhšie. Taktiež je vodotesný, co znamená že ho môžete a zaznamenávat údaje o aktivite v hocijakom pocasí a aktivite.
Prezrite si vaše ciele dvojitým poklepaním
Razer Nabu X je nastavený aby zobrazoval priebeh dosiahnutia vašich cielov. Ako daleko ste zašli, kolko kalórií ste spálili, ako dlho vydrží batéria a viac je zobrazené vdaka 3 LED svetlám. Stací dva krát poklepat po senzore v náramku.
Jedna velkost pre všetkých
Razer Nabu X je navrhnutý s jednoducho nositelným náramkovým remienkom, ktorý sedí na každej ruke. Taktiež je vyrobený z na dotyk jemného a pohodlného materiálu. Razer Nabu X je dostupný v troch do ocí bijúcich farbách, ciernej, zelenej a bielej s odnímatelným senzorovým modulom pre možnost zmeny náramku v budúcnosti.
Technická špecifikácia
Kompatibilita: iOS zariadenia (iPhone 5, 5S, 5C, 6), zariadenia Android (4.3 a vyššie)
Batéria: Lithium-polymer batéria, ktorá vydrží 5 - 7 dní
Vodotesnost: Podla normy IP67 až do 1 metra
Náramok: Univerzálna velkost, odnímatelný senzorový modul
Notifikácie: 3 LED svetlá s nastavitelnými farbami, akcelerometer, vibracný motorcek
Doručenie
 Ak objednáte výrobok do 16:00 hodiny
Predpokladaný termín doručenia: 27.03.2019

Ak objednáte výrobok po 16:00 hodine
Predpokladaný termín doručenia: 28.03.2019

Cena prepravy
Kuriérska služba v SR na dobierku
Cena: +5,99 EUR 


 
 
Kuriérska služba v SR platba vopred
Cena: +5,99 EUR 


 
 
Osobný odber Kežmarok
Cena: 0 EUR 


 
 
 Výrobca
RAZER 
 Užívateľská podpora
Komu
Priezvisko, Meno
Od
Predmet
Popis
  

 Zoznam telefónnych čísel
Obchod  +421 (0) 52 - 28 65432
Obchod   +421 (0) 52 - 28 65433
Info T-Mobile  +421 (0) 903 625 488
Info Orange  +421 (0) 907 951 615
 
 

 Zoznam e-mail adries
Prva.sk - Obchodné informácie obchod@prva.sk
Objednávky - Richard Steigauf richard@prva.sk
Prva.sk - Servis a reklamácie servis@prva.sk
Servis - Marcel Jakubčo jakubco@prva.sk
Fakturácia - Katarína Tomečková katka@prva.sk
Fakturácia - Jana Kruľová janka@prva.sk
Informácie o výrobkoch info@prva.sk
Facebook

Nájdete nás aj na Facebooku
 

 

Google+
Odporúčajte vo vyhľadávaní,
zdieľajte v službe Google+
Kliknite na tlačidlo +1 a dajte tak ostatným vedieť, čo sa vám páči. Ak chcete danú vec hneď aj zdieľať, pridajte k nej komentár a pošlite ju správnym kruhom v službe Google+.

Keď budú vaši priatelia a kontakty najbližšie vyhľadávať v sieti Google, uvidia vaše odporúčania +1. Pomôžete im nájsť to najlepšie na webe.
Kontakt

+421 (0)907 951 615
+421 (0)903 625 488
OBCHOD
Richard STEIGAUF
výpočtová technika
+421 (0)52 2865432 kl.1
Matúš KREMPASKÝ
biela technika
+421 (0)52 2865432 kl.2
Dávid STOLIČNÝ
čierna technika
+421 (0)52 2865432 kl.3
SERVIS / LOGISTIKA / REKLAMÁCIE
Marcel JAKUBČO
servis / logistika / reklamácie
+421 (0)52 2865432 kl.7
EKONOMICKÉ ODDELENIE
Katarína TOMEČKOVÁ
ekonomické oddelenie
+421 (0)52 2865432 kl.8
Jana KRUĽOVÁ
ekonomické oddelenie
+421 (0)52 2865432 kl.9

 

Bezpečný nákup
SAEC - Bezpečný nákup
   Certifikácia je proces hodnotenia internetového obchodu, ktorý je v prípade úspešného zavŕšenia potvrdený vydaním certifikátu. Certifikovaný obchod SAEC – Bezpečný nákup prináša zákazníkom internetových obchodov záruku a zároveň záväzok internetového obchodníka, že spĺňa základné pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami. Certifikačné pravidlá stanovuje Slovenská asociácia pre elektronický obchod ako tuzemská autorita pre oblasť elektronického obchodu. Sú vytvorené na základe platných zákonov – najmä Smernice Európskeho parlamentu a Rady pre elektronický obchod, občianskeho zákonníka, zákona o elektronickom obchode, zákona na ochranu spotrebiteľa a certifikačných pravidiel v krajinách EÚ. Zoznam certifikovaných internetových obchodov nájdete TU.
Chat
Live CHAT
Využite službu Live CHAT pre komunikáciu s našimi operátormi, ktorí sú pripravení odpovedať na Vaše otázky.

Začnite kliknutím na tlačítko:

TOPlist