Filter
Doručenie
Cena

MIKROTIK S+85DLC03D

,mikrotik sfp+ modul 10g mm 850nm (300m)

Part Number: S+85DLC03D
Doručenie: Do 24 hodín
Značka: MIKROTIK

46,90 €

Cena vrátane DPH


28 rokov skúseností...

27 rokov
na Slovenskom trhu
60 000
produktov skladom
14 dní
na vrátenie tovaru
Kamenná predajňa
Showroom
Bezkonkurenčné
ceny na trhu
Detail Obrázky Logistika Odkazy Podpora

Parametre

S 85 DLC03D je 10G SFP + transceiver s LC konektorem, 850nm, pro připojení až 300 metrů na multi-modovém vláknu
Jednotky jsou testovány a jsou kompatibilní s CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+ EM.
Moduly jsou kompatibilní i s non-MikroTik SFP zařízeními.

Doručenie

Ak objednáte výrobok do 16:00 hodiny
Predpokladaný termín doručenia: 13.08.2020

Ak objednáte výrobok po 16:00 hodine
Predpokladaný termín doručenia: 14.08.2020

Cena prepravy

Kuriérska služba v SR na dobierku
Cena: +5,99 €
Kuriérska služba v SR platba vopred
Cena: +5,99 €
Osobný odber Kežmarok
Cena: 0 €

Výrobca

MIKROTIK 

Užívateľská podpora

Zoznam telefónnych čísel

Obchod
+421 (0) 52 - 28 65432

Obchod
+421 (0) 52 - 28 65433

Info T-Mobile
+421 (0) 903 625 488

Info Orange
+421 (0) 907 951 615



Zoznam e-mail adries

Prva.sk - Servis a reklamácie
servis@prva.sk

Servis - Marcel
jakubco@prva.sk

27 rokov na trhu 
    Kontakt    |   Obchodné podmienky   |   Pomoc   |   Účet
Internetový obchod Prva.sk
Uvedené ceny sú ceny s dph.
Copyright © 2003 - 2011 THS Kezmarok, s r.o. Slovakia. All rights reserved.
 
Špecifikácie výrobkov sa môžu zmeniť bez upozornenia. Obrázky majú len informatívny charakter.