Filter
Doručenie
Cena

GARMIN FENIX6 GLASS, SILVER/BLACK BAND

,Garmin fenix6 Glass, Silver/Black Band

Part Number: 010-02158-00
Doručenie: Do 24 hodín
Značka: GARMIN

357,99 €

Cena vrátane DPH


30 rokov skúseností...

30 rokov
na Slovenskom trhu
60 000
produktov skladom
14 dní
na vrátenie tovaru
Kamenná predajňa
Showroom
Bezkonkurenčné
ceny na trhu
Detail Obrázky Logistika Odkazy Podpora

Parametre

Typ hodín Náramkové
Typ ciferníka Digitálne
Typ strojčeka Špeciálne
Tvar puzdra Okrúhle
Cosc certifikát Nie
Materiál puzdra Oceľ, plast
Vode odolnosť 100 m
Funkcie Duálny čas, gps, hĺbkomer, kalendár, kompas, monitor srdečného tepu, osvetlenie, odpočítavanie času, stopky, svetové časy, tachymeter, teplomer, tréningové funkcie, ukazovateľ dátumu, večný kalendár, výškomer, ročný kalendár, multifunkčné, gps , glonass , galileo, akcelerometer, garmin pay™, vysoko-citlivý prijímač, možnosť dohrávania máp, bluetooth®, wi-fi®, strava segmenty
Farba puzdra Čierna
Farba remienka Čierna
Sklo Corning® gorilla® glass
Materiál remienka Silikon
Šírka puzdra 47 mm
Displej 1.3” (33 mm) 260x260 px
Hmotnosť (vrátane batérie) 83g (bez remienka 60g)
Výdrž batérie - gps / gps+music / smartwatch Až do 14-tich dní (hodinky + 24/7 pulz + bt smartfunkcie), až do 36 hodín (gps zapnuté) - typické použitie s optickým pulzomer, až do 72 hodín s gps v režime ultratrac
Pulse ox
Integrovaný optický snímač pulse ox zabezpečuje presné, spoľahlivé a pohodlné meranie saturácie krvného hemoglobínu kyslíkom.
Kontrola úrovne kyslíka v krvi pri používaní hodiniek vám pomôže sledovať reakcie tela na zvýšenú fyzickú aktivitu napríklad vo vysokých nadmorských výškach.
Pohodlné a funkčné ovládanie hodiniek aj v rukaviciach.
Tlačidlá sú dostatočne veľké, ľahko ovládatelné s presnou odozvou po stlačení.
Vysokocitlivý gps/glonass prijímač
Vďaka vysokocitlivému gps/glonass prijímaču, teraz s podporou systému galileo budete mať vždy spoľahlivé informácie o vzdialenosti, tempe/rýchlosti, čase, výške a ďalších hodnotách aj v náročnejších podmienkach (v horách, pri stromoch, budovách ...).
Slovenské menu
Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine + používateľská príručka v slovenskom jazyku.
Bluetooth smart
Štandardom výbavy hodiniek je možnosť prepojenia hodiniek s kompatibilným smartfónom cez integrovaný bluetooth smart. následne môžete využiť funkciu live tracking a tiež on-line prístup k účtu na connect.garmin.com pre nahrávanie
Aktivít a prípadne sťahovanie tréningových plánov, kdekoľvek v teréne (bez pc). o všetko sa postará bezplatná aplikácia garmin connect™ mobile.
Multifunkčné profily
Okrem špecifických profilov a funkcií je model garmin dodávaný s predinštalovanými profilmy pre beh (indoor, outdoor, na bežiacom páse, stepper, eliptický trenažér), cyklistika (mtb, cestná, indoor), chôdza (indoor, outdoor),
Plávanie v bazéne a na otvorenej vode, silový tréning, kardio tréning, yoga, eleptický trenážér, lyžovanie & snowboarding a pod.
Pre detailnejšie informácie o vašom výkone stačí pripojiť k hodinkám ten správny snímač spomedzi kompatibilného príslušenstva.
Pri bežnom nosení počíta vaše kroky, spálené kalórie a v priebehu dňa monitoruje váš tep vďaka optickému pulzomeru garmin elevate priamo na vašom zápästí.
Alarm
Hodinky podporujú komplexné nastavenie upozornení (alarmov) pri tréningu alebo na čas (budík). môžete zvoliť zvukové alebo vibračné upozornenia.
Režím sleep
Nastavte si režim sleep a hodinky budú monitorovať kvalitu vášho spánku. následne si štatistiku môžete pozrieť v profile na garmin connect™ alebo priamo na svojom smrartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie garmin connect™ mobile.
Krokomer
Garmin zaznemanáva každý váš krok počas bežného dňa. na displeji sa zobrajue aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva na splnenie vášho denného cieľa. spálené kalórie
Notifikácie
Okrem sledovania vášho aktívneho životného štýlu vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu garmin diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms, e-maily, zobrazí chatové hlavičky, výstup z kalendára a ďalšie dáta v závislosti od naištalovanej ap
Personalizácia
Prispôsobujte a meňte si svoje hodinky podľa nálady a potrieb, vďaka aplikáciám a widgetom cez novú rozhranie garmin connect iq™ . pridávajte si dátové polia, meňte vzhľad hodiniek podľa vlastných predstáv.
Climb pro
Trailový beh a pohyb vo vysokohorskom prostredí bude detailne monitorovaný vďaka špeciálnej funkcií climb pro.
Používateľovi poskytuje v reálnom čase detailné a rozšírené informácie o prevýšení, nadmorskej výške, počtoch stúpaní, zostávajúcom stúpaní a vzdialenosti a priemernom stúpaní.
Pokročilé bežecké metriky
Pokročilé bežecké metriky sú dostupná po pripojení kompatibilného pulzomeru hrm-run / hrm-tri (nie je v balení). nové merania poskytujú komplexný náhľad na techniku behu a výkonnosť vo vzťahu k očakaváným výsledkom.
Dĺžka kroku je meraná v reálnom čase pri behu. meranie dĺžky kroku je užitočné vo vzťahu s dosahovanými tempami vašich behov.
Rovnováha doby kontaktu so zemou meria symetriu doby kontaktu so zemou (len pri behu) medzi ľavou a pravou nohou.
Vertikálny pomer (vertical ratio) je prezentovaný ako pomer hodnoty vertikálnej oscilácie a dĺžky kroku v percentuálnom vyjadrení.
Inými slovami táto funkcia dokáže zmerať efektívnosť pomeru dĺžky kroku a vertikálnej oscilácie pri behu s cieľom zvýšiť efektivitu vášho behu.
Optický snímač pulzu
Novinka! fénix 6 je vybavený vstavaným optickým snímačom pulzu novej generácie s podporou merania pulzu aj pri plávaní.
Táto technológia využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy - citlivé na úbytok rozptýleného svetla, ktoré preniká do pokožky.
Prietok krvi (pulz) je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy.
Výsledkom je relatívne presné meranie pulzu, ktoré má svoje limity a na rozdiel od bežného pulzomera (hrudný pás) nedokáže zaznamenávať variabilitu srdcovej frekvencie.
Nedokáže teda poskytovať potrebné údaje na úrovni vyšších modelov bežeckých hodiniek, ktoré využívajú snímanie prostredníctvom hrudného pásu - metrika behu.
Intenzita svetla sa automaticky prispôsobuje tmavej pokožke, ale napríklad tetovanie v mieste snímania môže byť problém.
Odporúčania a tipy pre správnu funkčnosť a používanie hodiniek a optického snímača nájdete v znalostnej databáze.
Nová metrika vyvinutá spoločnosťou garmin labs
Novinka! bežecký výkon je odhadovaná hodnota a pre jej výpočet sa používajú bežecké metriky - tempo, vertikálna oscilácia, sklon terénu a iné. výsledkom je hodnota výkonu, ktorý aplikujete pri behu na zem.
Keď poznáte výkon (silu) ktorú vynaložíte každú minútu a kilometer, lepšie si prispôsobíte tempo behu a v konečnom dôsledku si lepšie rozložíte sily a ta rýchlo sa neunavíte.
Podmienkou pre meranie výkonu je pripojené voliteľné príslušenstvo > >hrm-run™< alebo > >running pod< .
Anaeróbny prah
Anaeróbny prah (lactate threshold) je funkcia pre odhad úrovne reálneho výkonu, pri ktorom sa znateľne zvyšuje únava organizmu.
Inými slovami je to maximálna intenzita, pri ktorej je náš organizmus schopný udržiavať rovnováhu medzi tvorbou a odstraňovaním krvného laktátu. funkcia je dostupná po pripojení kompatibilného pulzomera hrm-premium / hrm-run alebo hrm-tri
Stress score
Stress score umožňuje hodinkám monitorovať fyziologické zmeny (na základe sledovania variabilitu pulzu), ktoré môžu naznačovať zvýšenie únavy organizmu.
Prílišná únava organizmu pri behu môže viesť k zraneniam, ktoré ovplyvňujú výsledné (maximálne) tempo behu. funkcia je dostupná po pripojení kompatibilného pulzomera hrm-premium / hrm-run alebo hrm-tri.
Vo2 max
Vo2 max je jeden s najlepších ukazovateľov aeróbnej vytrvalosti - maximálne využitie kyslíku. vo2 max uvádza objem spotrebovaného kyslíku v mililitroch na kilogram telesnej hmotnosti za minútu.
Všeobecne: čím vyššie číslo, tým viac kyslíka sa dostáva do svalov a výsledkom je rýchlejší a dlhší beh alebo iná aktivita. funkcia pre odhad vo2 max. je poskytnutá a podporporová spoločnosťou firstbeat® technologies ltd.
Recovery advisor
Hodinky zo série fénix 6 môžete tiež použiť na výpočet a zobrazenie odhadovaného času celkového zotavenia organizmu pred ďalším tréningom. funkcia "poradca pre zotavenie" zobrazí odhadovaný čas potrebné pre zotavanie ihneď po ukončení aktivity.
Technológia recovery advisor je poskytovaná a podporovaná spoločnosťou firstbeat technologies ltd.
Jasný, farebný 1,4" (35.56 mm) mip displej s vysokým rozlíšením až 240 x 240 bodov
A antireflexným povrchom. jasne čitateľný za každých svetelných podmienok. prémiové modely z tejto série s označením pro solar majú vo výbave celkom nový typ krycieho sklíčka power glass™ - kombinácia sklíčka so solárnym nabíjaním, ktoré je prekryté
Battery saver watch mode
Tento model môžete používať ako bežné hodinky (čas, dátum, budík, stopky). v extrémne úspornom režime (battery saver watch mode) poskytnú hodinky výdrž až 34 dní na jedno nabitie.
Po prepnutí do niektorého z používateľských profilov máte na zápästí gps navigáciu, tréningového partnera

Doručenie

Ak objednáte výrobok do 16:00 hodiny
Predpokladaný termín doručenia: 23.05.2022

Ak objednáte výrobok po 16:00 hodine
Predpokladaný termín doručenia: 24.05.2022

Cena prepravy

Kuriérska služba v SR na dobierku
Cena: +4,99 €
Kuriérska služba v SR platba vopred
Cena: +4,99 €
Osobný odber Kežmarok
Cena: 0 €

Výrobca

GARMIN 

Užívateľská podpora

Zoznam telefónnych čísel

Obchod
+421(0)950 333 888

Obchod
+421(0)950 333 888

Info T-Mobile
+421 (0) 903 625 488

Info Orange
+421 (0) 907 951 615

Zoznam e-mail adries

Prva.sk - Servis a reklamácie
servis@prva.sk

    Kontakt    |   Obchodné podmienky   |   Pomoc   |   Účet
Internetový obchod Prva.sk
Uvedené ceny sú ceny s dph.
Copyright © 2003 - 2011 THS Kezmarok, s r.o. Slovakia. All rights reserved.
 
Špecifikácie výrobkov sa môžu zmeniť bez upozornenia. Obrázky majú len informatívny charakter.