Prva.sk
Upload/banners/2018/09/27_u.jpg 
Upload/banners/2018/11/partneri18.jpg 

Šport fitness

  Štýl spôsobu života sa aj v našej krajine zmenil za posledné desaťročia natoľko, že šport, športovanie a fitness sa stali bežnými činnosťami nášho každodenného života. Šport a fitness už nie sú vo väčšine záležitosťou profesionálneho športu. Stali sa súčasťou starostlivosti o fyzické a psychické zdravie obyvateľstva všetkých sociálnych skupín, zamestnaní a stavov. Tomuto trendu sa prispôsobili výrobcovia i predajcovia pomôcok určených na šport a fitness.

 

  V sekcii nájdete všetko, čo pre svoje zdravie, fyzickú a psychickú kondíciu i športové vyžitie potrebujete. Cenovo sú produkty prístupné všetkým. Vždy rozhoduje náročnosť zákazníka a pre aké aktivity sa rozhodnete. Podľa toho si vyberáte produkt o ktorý máte záujem. Fotbal, basketbal, hokej a tenis sú len niektoré z celkového množstva športov na ktoré pamätáme v tejto sekcii. Produkty ponúkame od renomovaných výrobcov športových potrieb. Kvalita a vyhotovenie záleží od toho, čo očakávate a aké plány so sebou máte. Čím častejšie športové potreby používate tím kvalitnejšie vyhotovenie by mali mať. V prípade, že športujete len rekreačne postačujú produkty menej cenovo náročné. Ak sa venujete športu častejšie, malo by tomu zodpovedať aj jeho kvalitnejšie vyhotovenie. Pre profesionálov poskytujeme špičkové výrobky za vyššiu cenu. Platí, že cenu v konečnom dôsledku ďaleko prevyšuje kvalita a trvácnosť. Iným druhom aktivít je turistika. Ani na ňu v našom eshope nezabúdame. Ku turistike možno vhodne pridať splavovanie tokov. A tak nájdete všetko, čo potrebujete.

 

  Člny, stany, príslušenstvo a môžete vyraziť. Ak sa nebojíte do svojich záľub investovať, čaká vás oddych, zážitky, relax a dobrodružstvo. Eventuálne môžete robiť turistiku ľahšie a síce na bycikloch si vyraziť do prírody, alebo aj na cesty. Technológie, ktorými sú bycikle vybavené umožnia šliapať do pedálov ľahšie, alebo ak sa chcete zapotiť, na bycikli môžete vystúpiť aj vyššie ako len na cestu. Aj medzi byciklami máme už offroady. Aby vaše telo bolo fit, vyberte si z náčinia pre fitness a v pohodlí svojho domova pracujte na svojej fyzickej kondícii a vzhľade. Nielen nástroje z vás urobia supermana a modela. Aj kvalitné výživové doplnky pre organizmus sú dôležité. Sekcia šport a fitness ponúka všetko, čo si len zažiadate pre oddych, zdravie, kondíciu a super vzhľad. Vyberajte si vždy podľa požiadaviek, ktoré na seba kladiete.

 

  Investovať do zdravia a celkovej pohody sa oplatí. O to viac, ak sa športom živíte. Pre amatérov i profesionálov máme úplne všetko.

 

Vstúpte do kategórie Šport fitness
 
Facebook

Nájdete nás aj na Facebooku
 

 

Google+
Odporúčajte vo vyhľadávaní,
zdieľajte v službe Google+
Kliknite na tlačidlo +1 a dajte tak ostatným vedieť, čo sa vám páči. Ak chcete danú vec hneď aj zdieľať, pridajte k nej komentár a pošlite ju správnym kruhom v službe Google+.

Keď budú vaši priatelia a kontakty najbližšie vyhľadávať v sieti Google, uvidia vaše odporúčania +1. Pomôžete im nájsť to najlepšie na webe.
Kontakt

+421 (0)907 951 615
+421 (0)903 625 488
OBCHOD
Richard STEIGAUF
výpočtová technika
+421 (0)52 2865432 kl.1
Matúš KREMPASKÝ
biela technika
+421 (0)52 2865432 kl.2
Dávid STOLIČNÝ
čierna technika
+421 (0)52 2865432 kl.3
SERVIS / LOGISTIKA / REKLAMÁCIE
Marcel JAKUBČO
servis / logistika / reklamácie
+421 (0)52 2865432 kl.7
EKONOMICKÉ ODDELENIE
Katarína TOMEČKOVÁ
ekonomické oddelenie
+421 (0)52 2865432 kl.8
Jana KRUĽOVÁ
ekonomické oddelenie
+421 (0)52 2865432 kl.9

 

Bezpečný nákup
SAEC - Bezpečný nákup
   Certifikácia je proces hodnotenia internetového obchodu, ktorý je v prípade úspešného zavŕšenia potvrdený vydaním certifikátu. Certifikovaný obchod SAEC – Bezpečný nákup prináša zákazníkom internetových obchodov záruku a zároveň záväzok internetového obchodníka, že spĺňa základné pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami. Certifikačné pravidlá stanovuje Slovenská asociácia pre elektronický obchod ako tuzemská autorita pre oblasť elektronického obchodu. Sú vytvorené na základe platných zákonov – najmä Smernice Európskeho parlamentu a Rady pre elektronický obchod, občianskeho zákonníka, zákona o elektronickom obchode, zákona na ochranu spotrebiteľa a certifikačných pravidiel v krajinách EÚ. Zoznam certifikovaných internetových obchodov nájdete TU.
Chat
Live CHAT
Využite službu Live CHAT pre komunikáciu s našimi operátormi, ktorí sú pripravení odpovedať na Vaše otázky.

Začnite kliknutím na tlačítko:

TOPlist