Prva.sk
Upload/banners/2018/09/27_u.jpg 
Upload/banners/2018/11/partneri18.jpg 

Malé spotrebiče

  Malé spotrebiče sú malé len rozmermi. Významom pre domácnosť sú a vždy budú veľkými. V kuchyni sú nepostrádateľnými pomocníkmi pri varení, pečení a každej príprave jedla. Prácou v kuchyni strávime nesmierne veľa času. Každá žena to vie. Prečo si pri tejto práci nepomôcť. Najmä, ak nám výrobcovia ponúkajú svoje produkty, pomocníkov do domácnosti v mnohých prevedeniach cez využitie, výkon a vonkajší vzhľad. Aj vďaka malým spotrebičom sa práca v kuchyni zmenila z otročiny na nenáročnú činnosť.

 

  Pri výbere toho správneho malého spotrebiča do kuchyne by ste sa mali riadiť niekoľkými pravidlami. Prvým je objem prác, ktoré má spotrebič zvládnuť. Cenovo náročnejšie produkty sú charakteristické nižšou spotrebou, vysokým výkonom a technicky kvalitným prevedením. Takýto výrobok sa hodí na časté používanie pre väčšie množstvo práce s predpokladom dlhej prevádzkovej životnosti. Ak vaša kuchyňa nie je tak náročná na objem pripravovaného pokrmu, úplne stačí, ak si vyberiete výrobok s menším výkonom a objemom. Prevedenie vonkajšieho vzhľadu vám dáva možnosť zosúladiť vášho domáceho pomocníka s celkovým vzhľadom kuchyne.

 

  Malé spotrebiče majú široké využitie a ich úžitok odceníme nielen v kuchyni, ale aj v iných priestoroch bytu, alebo domu. Starostlivosť o vonkajšok, strihanie, holenie, sušenie a žehlenie vlasov. I tu výrobcovia pamätali na to, aby ste si mali z čoho vybrať. O potrebe malého spotrebiča do kúpelne vo veľkej miere rozhoduje váš životný štýl. Práca, spoločnosť v ktorej sa bežne pohybujete, zdravotný stav atď. Pri každom malom spotrebiči do kúpelne si dobre uvážte všetky uvedené skutočnosti, aby vo vašej kúpelňovej výbave neboli spotrebiče, ktoré nevyužívate a naopak, aby nechýbali tie čo bežne potrebujete. Ako príklad nám poslúži pánska potreba oholenia. Tvrdosť chĺpkov a rýchlosť zarastania sú pri výbere toho správneho holiaceho strojčeka podstatné. Pre citlivú pleť nestačí len kvalitný gel na holenie, ale aj kvalitný holiaci strojček, ktorý sa aj pri každodennom použití správa ku vašej pokožke jemne. Pri výbere žehličky vlasov pokračujeme rovnako. Pri veľmi častom použití, možno aj dennom treba siahnuť radšej po cenovo o čosi náročnejšej, ale ku zdraviu a kvalite vlasov šetrnejšej žehličke na vlasy. Pomocníci v domácnosti zo skupiny malých spotrebičov našli uplatnenie nielen v kuchyni a kúpelni. Ich možnosti dokážeme naplno využiť pre širší záber každodenního života. Napríklad v záujme ochrany zdravia používame už bežne zvlhčovače vzduchu, pohlčovače vlhkosti. Pri starostlivosti o zdravie si priberáme na pomoc napr. tlakomery. Čím vážnejšie problémy s tlakom máme, tým presnejšie tlakomery si vyberáme nehľadiac len na cenu, ale hlavne na celkový prínos pre nás. Celokovo pri výbere každého malého spotrebiča do domácnosti sa riadime základným pravidlom, či ho potrebujeme a čo od neho očakávame. Takto budeme určite spokojný s investovanými peniazmi a konečným výsledkom.

 

Vstúpte do kategórie Malé spotrebiče
 
Facebook

Nájdete nás aj na Facebooku
 

 

Google+
Odporúčajte vo vyhľadávaní,
zdieľajte v službe Google+
Kliknite na tlačidlo +1 a dajte tak ostatným vedieť, čo sa vám páči. Ak chcete danú vec hneď aj zdieľať, pridajte k nej komentár a pošlite ju správnym kruhom v službe Google+.

Keď budú vaši priatelia a kontakty najbližšie vyhľadávať v sieti Google, uvidia vaše odporúčania +1. Pomôžete im nájsť to najlepšie na webe.
Kontakt

+421 (0)907 951 615
+421 (0)903 625 488
OBCHOD
Richard STEIGAUF
výpočtová technika
+421 (0)52 2865432 kl.1
Matúš KREMPASKÝ
biela technika
+421 (0)52 2865432 kl.2
Dávid STOLIČNÝ
čierna technika
+421 (0)52 2865432 kl.3
SERVIS / LOGISTIKA / REKLAMÁCIE
Marcel JAKUBČO
servis / logistika / reklamácie
+421 (0)52 2865432 kl.7
EKONOMICKÉ ODDELENIE
Katarína TOMEČKOVÁ
ekonomické oddelenie
+421 (0)52 2865432 kl.8
Jana KRUĽOVÁ
ekonomické oddelenie
+421 (0)52 2865432 kl.9

 

Bezpečný nákup
SAEC - Bezpečný nákup
   Certifikácia je proces hodnotenia internetového obchodu, ktorý je v prípade úspešného zavŕšenia potvrdený vydaním certifikátu. Certifikovaný obchod SAEC – Bezpečný nákup prináša zákazníkom internetových obchodov záruku a zároveň záväzok internetového obchodníka, že spĺňa základné pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami. Certifikačné pravidlá stanovuje Slovenská asociácia pre elektronický obchod ako tuzemská autorita pre oblasť elektronického obchodu. Sú vytvorené na základe platných zákonov – najmä Smernice Európskeho parlamentu a Rady pre elektronický obchod, občianskeho zákonníka, zákona o elektronickom obchode, zákona na ochranu spotrebiteľa a certifikačných pravidiel v krajinách EÚ. Zoznam certifikovaných internetových obchodov nájdete TU.
Chat
Live CHAT
Využite službu Live CHAT pre komunikáciu s našimi operátormi, ktorí sú pripravení odpovedať na Vaše otázky.

Začnite kliknutím na tlačítko:

TOPlist