Prva.sk
Upload/banners/2018/09/27_u.jpg 
Upload/banners/2018/11/partneri18.jpg 

Hry a konzoly

  Máte veľa voľného času a chceli by ste ho využiť nejako akčne? Skúste sa zabaviť niektorou zo zaujímavých hier určených pre PC alebo herné konzoly. V prvom rade sú to ešte stále počítačové hry. Od tých najjednoduchších pre malé deti až po hry pri ktorých sa zapotia aj dospelí chlapi. Jedinou nevýhodou je potreba inštalovania jednotlivých hier, s čím môže byť niekedy aj problém.

 

  Ďalšou možnosťou je hrať hry na niektorej z veľkého počtu konzol. Pri nich máme na výber z dvoch druhov. Sú to herné konzoly ku TV a takzvané ručné (handheld). Pri herných konzolách ku TV máme niekoľko možností. Leadrami na trhu herných konzol sú momentálne firmy Nintendo, Microsoft a Sony. Najpopulárnejšími hernými konzolami sa stali Sony PlayStation, Nintendo Wii, Microsoft Xbox. Tieto herné konzoly ponúkajú množstvo zaujímavý hier, od adventúr cez akčné, športové, simulátory až po stratégie.

 

  Je len na vás ktorú z hier uprednostníte a stanete sa olympijským víťazom, alebo akčným hrdinom. Pokiaľ chcete mať svoju konzolu neustále so sebou, aby ste sa mohli oddávať svojej hre kdekoľvek, mali by ste siahnuť po handheldovej konzole. Tieto herné konzoly sa tešia veľkej obľube vďaka svojej jednoduchej obsluhe a veľkosti.

 

Vstúpte do kategórie Hry a konzoly
 
Facebook

Nájdete nás aj na Facebooku
 

 

Google+
Odporúčajte vo vyhľadávaní,
zdieľajte v službe Google+
Kliknite na tlačidlo +1 a dajte tak ostatným vedieť, čo sa vám páči. Ak chcete danú vec hneď aj zdieľať, pridajte k nej komentár a pošlite ju správnym kruhom v službe Google+.

Keď budú vaši priatelia a kontakty najbližšie vyhľadávať v sieti Google, uvidia vaše odporúčania +1. Pomôžete im nájsť to najlepšie na webe.
Kontakt

+421 (0)907 951 615
+421 (0)903 625 488
OBCHOD
Richard STEIGAUF
výpočtová technika
+421 (0)52 2865432 kl.1
Matúš KREMPASKÝ
biela technika
+421 (0)52 2865432 kl.2
Dávid STOLIČNÝ
čierna technika
+421 (0)52 2865432 kl.3
SERVIS / LOGISTIKA / REKLAMÁCIE
Marcel JAKUBČO
servis / logistika / reklamácie
+421 (0)52 2865432 kl.7
EKONOMICKÉ ODDELENIE
Katarína TOMEČKOVÁ
ekonomické oddelenie
+421 (0)52 2865432 kl.8
Jana KRUĽOVÁ
ekonomické oddelenie
+421 (0)52 2865432 kl.9

 

Bezpečný nákup
SAEC - Bezpečný nákup
   Certifikácia je proces hodnotenia internetového obchodu, ktorý je v prípade úspešného zavŕšenia potvrdený vydaním certifikátu. Certifikovaný obchod SAEC – Bezpečný nákup prináša zákazníkom internetových obchodov záruku a zároveň záväzok internetového obchodníka, že spĺňa základné pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami. Certifikačné pravidlá stanovuje Slovenská asociácia pre elektronický obchod ako tuzemská autorita pre oblasť elektronického obchodu. Sú vytvorené na základe platných zákonov – najmä Smernice Európskeho parlamentu a Rady pre elektronický obchod, občianskeho zákonníka, zákona o elektronickom obchode, zákona na ochranu spotrebiteľa a certifikačných pravidiel v krajinách EÚ. Zoznam certifikovaných internetových obchodov nájdete TU.
Chat
Live CHAT
Využite službu Live CHAT pre komunikáciu s našimi operátormi, ktorí sú pripravení odpovedať na Vaše otázky.

Začnite kliknutím na tlačítko:

TOPlist