Prva.sk
Upload/banners/2018/09/27_u.jpg 
Upload/banners/2018/11/partneri18.jpg 

Hodinky parfémy

  Ako vybrať ten správny parfum a správnu vôňu? V prvom rade treba vedieť, že parfumy sa rozdeľujú do viacerých kategórií podľa koncentrácie parfumovej esencie. Parfum obsahuje 15-30 % koncentrácie parfumovej esencie, parfumovaná voda ( Eau du parfum) obsahuje 8-15 % koncentrovanej esencie, toaletná voda (Eau de Toilette) 4-8 % koncentrovanej esencie v koncentrovanom liehu a kolínska voda (Eau de cologne) 3-5 % koncentrovanej esencie v zriedenom, väčšinou 70 % liehu. Podľa toho ako často ich chceme používať treba vyberať  kategóriu. Parfum sa hodí hlavne na večer, parfumovaná voda  je zlatou strednou cestou na každodenné používanie, toaletnú vodu treba už použiť viac krát za deň.

 

  Dôležité je pri výbere parfumu aj to že by mal byť skúšaný na vlastnom tele a nie na rôznych testovacích papierikoch pretože sa môže stať že po nanesení na telo bude mať mierne inú vôňu, vďaka prirodzenej vôni nášho tela. Parfum je dôležité takisto vyberať hlavne podľa vlastného vkusu, to znamená podľa toho čo sa nám páči a taktiež podľa ročného obdobia alebo príležitosti na ktorú ho chceme použiť. Napríklad počas letných slnečných dní je lepšie používať svieže vône, či už kvetinové alebo citrusové, v chladných ročných obdobiach sú vhodnejšie ťažšie orientálne a korenisté typy vôní. Samozrejme že nejde o pravidlo a človek by sa mal riadiť vlastným vkusom a spôsobom života. Spôsob aplikácie vôní je na každom z nás najviac sa však osvedčili miesta na tele ktoré sú dostatočne prekrvované ako je krk, miesto za ušami, lakťové jamky, zápästie, alebo kolenné jamky. Pri množstve aplikovaného parfumu sa treba riadiť pravidlom že menej je niekedy viac.

 

Vstúpte do kategórie Hodinky parfémy
 
Facebook

Nájdete nás aj na Facebooku
 

 

Google+
Odporúčajte vo vyhľadávaní,
zdieľajte v službe Google+
Kliknite na tlačidlo +1 a dajte tak ostatným vedieť, čo sa vám páči. Ak chcete danú vec hneď aj zdieľať, pridajte k nej komentár a pošlite ju správnym kruhom v službe Google+.

Keď budú vaši priatelia a kontakty najbližšie vyhľadávať v sieti Google, uvidia vaše odporúčania +1. Pomôžete im nájsť to najlepšie na webe.
Kontakt

+421 (0)907 951 615
+421 (0)903 625 488
OBCHOD
Richard STEIGAUF
výpočtová technika
+421 (0)52 2865432 kl.1
Matúš KREMPASKÝ
biela technika
+421 (0)52 2865432 kl.2
Dávid STOLIČNÝ
čierna technika
+421 (0)52 2865432 kl.3
SERVIS / LOGISTIKA / REKLAMÁCIE
Marcel JAKUBČO
servis / logistika / reklamácie
+421 (0)52 2865432 kl.7
EKONOMICKÉ ODDELENIE
Katarína TOMEČKOVÁ
ekonomické oddelenie
+421 (0)52 2865432 kl.8
Jana KRUĽOVÁ
ekonomické oddelenie
+421 (0)52 2865432 kl.9

 

Bezpečný nákup
SAEC - Bezpečný nákup
   Certifikácia je proces hodnotenia internetového obchodu, ktorý je v prípade úspešného zavŕšenia potvrdený vydaním certifikátu. Certifikovaný obchod SAEC – Bezpečný nákup prináša zákazníkom internetových obchodov záruku a zároveň záväzok internetového obchodníka, že spĺňa základné pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami. Certifikačné pravidlá stanovuje Slovenská asociácia pre elektronický obchod ako tuzemská autorita pre oblasť elektronického obchodu. Sú vytvorené na základe platných zákonov – najmä Smernice Európskeho parlamentu a Rady pre elektronický obchod, občianskeho zákonníka, zákona o elektronickom obchode, zákona na ochranu spotrebiteľa a certifikačných pravidiel v krajinách EÚ. Zoznam certifikovaných internetových obchodov nájdete TU.
Chat
Live CHAT
Využite službu Live CHAT pre komunikáciu s našimi operátormi, ktorí sú pripravení odpovedať na Vaše otázky.

Začnite kliknutím na tlačítko:

TOPlist