Prva.sk
Upload/banners/2018/09/27_u.jpg 
Upload/banners/2018/11/partneri18.jpg 

Digitálne foto

  Vybrať si správny digitálny fotoaparát v dnešnej dobe nie je vôbec jednoduché.  Na trhu je čoraz viac modelov, drahšie, lacnejšie. Chceme si kúpiť čo najlepší fotoaparát za čo najmenej peňazí. Na čo by sme sa mali zamerať pri výbere digitálneho fotoaparátu?

 

  Digitálne fotoaparáty sa rozdeľujú do dvoch základných skupín: kompaktné fotoaparáty a digitálne zrkadlovky. Kompaktný digitálny fotoaparát: Väčšina ľudí chce fotiť svoju rodinu a priateľov, dovolenku a všetky pekné okamihy života. Nemajú zvláštne nároky na najrôznejšie funkcie, chcú jednoducho fotiť a nezaujímajú sa o to, ako to funguje. Pre týchto fotografov sú určené hlavne kompaktné fotoaparáty s jednoduchým ovládaním, množstvom automatických programov.

 

  Dôležitou výhodou kompaktných fotoaparátov sú ich malé rozmery, vďaka ktorým môžete mať fotoaparát stále pri sebe. Digitálna zrkadlovka: Zrkadlovky dostali názov podľa zrkadla, ktoré odráža obraz z objektívu do optického hľadáčika. Vidíte presne to, čo objektív, bez oneskorenia a skreslenia. Sú určené pre amatérov a poloprofesionálov, ktorý fotia športy, rýchle akcie, alebo dávajú veľký význam kvalite výslednej snímky. Prednosťou digitálnych zrkadloviek je možnosť výmeny objektívov a tak použiť čo najvhodnejšiu optiku pre danú scénu. Ďalším dôležitým kritériom pri výbere digitálneho fotoaparátu je rozlíšenie.

 

  Pokiaľ chcete fotiť pre svoju potrebu a fotky si prezerať na monitore počítača postačovať bude fotoaparát s rozlíšením 3-5 Mpx. Pokiaľ  chcete fotiť a následne vyvolávať fotky vo väčších rozmeroch (A4, A3), na to aby boli dostatočne kvalitné, budete potrebovať fotoaparát s rozlíšením 8 a viac Mpx.

 

Vstúpte do kategórie Digitálne foto
 
Facebook

Nájdete nás aj na Facebooku
 

 

Google+
Odporúčajte vo vyhľadávaní,
zdieľajte v službe Google+
Kliknite na tlačidlo +1 a dajte tak ostatným vedieť, čo sa vám páči. Ak chcete danú vec hneď aj zdieľať, pridajte k nej komentár a pošlite ju správnym kruhom v službe Google+.

Keď budú vaši priatelia a kontakty najbližšie vyhľadávať v sieti Google, uvidia vaše odporúčania +1. Pomôžete im nájsť to najlepšie na webe.
Kontakt

+421 (0)907 951 615
+421 (0)903 625 488
OBCHOD
Richard STEIGAUF
výpočtová technika
+421 (0)52 2865432 kl.1
Matúš KREMPASKÝ
biela technika
+421 (0)52 2865432 kl.2
Dávid STOLIČNÝ
čierna technika
+421 (0)52 2865432 kl.3
SERVIS / LOGISTIKA / REKLAMÁCIE
Marcel JAKUBČO
servis / logistika / reklamácie
+421 (0)52 2865432 kl.7
EKONOMICKÉ ODDELENIE
Katarína TOMEČKOVÁ
ekonomické oddelenie
+421 (0)52 2865432 kl.8
Jana KRUĽOVÁ
ekonomické oddelenie
+421 (0)52 2865432 kl.9

 

Bezpečný nákup
SAEC - Bezpečný nákup
   Certifikácia je proces hodnotenia internetového obchodu, ktorý je v prípade úspešného zavŕšenia potvrdený vydaním certifikátu. Certifikovaný obchod SAEC – Bezpečný nákup prináša zákazníkom internetových obchodov záruku a zároveň záväzok internetového obchodníka, že spĺňa základné pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami. Certifikačné pravidlá stanovuje Slovenská asociácia pre elektronický obchod ako tuzemská autorita pre oblasť elektronického obchodu. Sú vytvorené na základe platných zákonov – najmä Smernice Európskeho parlamentu a Rady pre elektronický obchod, občianskeho zákonníka, zákona o elektronickom obchode, zákona na ochranu spotrebiteľa a certifikačných pravidiel v krajinách EÚ. Zoznam certifikovaných internetových obchodov nájdete TU.
Chat
Live CHAT
Využite službu Live CHAT pre komunikáciu s našimi operátormi, ktorí sú pripravení odpovedať na Vaše otázky.

Začnite kliknutím na tlačítko:

TOPlist