Prva.sk
Upload/banners/2018/09/27_u.jpg 
Upload/banners/2018/11/partneri18.jpg 

Dielňa a záhrada

  V sekcii dielňa a záhrada si prídu na svoje všetci čo sa rátajú do skupiny domácich kutilov, sú šikovní a majú záujem si väčšinu prác urobiť sami, alebo všetci tí, ktorí ku svojej profesii potrebujú profesionálne náradie. Na tomto mieste nájdete nielen všetko, čo potrebujete, ale nájdete aj neuveriteľne širokú ponuku produktov rôznych vlastností za rôzne ceny. Všetko pre vašu spokojnosť. Nájdete tu škálu rôznych nástrojov a prístrojov, z ktorých si môžete vybrať práve to, čo potrebujete. Brúsky, frézy, kompresory a mnohé iné produkty.

 

  Na svoje si prídu všetci. Nároční majstri si môžu vybrať také nástroje aké ku svojej práci potrebujú. Pracovnému vyťaženiu odolá každý jeden nástroj. Je len potrebné dobre zvážiť, na akú prácu nástroj bude slúžiť a koľko sa od neho očakáva. Nie vždy rozhoduje cena. Cenovo menej náročné prístroje sú zväčša stavané tak, aby zvládli bežné úkony. No predpokladá sa u nich menšia zaťaženosť. Preto sú aj výkonom slabšie. Platí však, že na bežné používanie nie je potrebné investovať do silnejších a cenovo náročnejších nástrojov.

 

  Profesionáli, ktorí sa svojim majstrovaním živia by v prvom rade mali pamätať na to, že ich nástroj bude vystavený väčšiemu namáhaniu a preto by mal byť silnejší a prevádzkovo trvanlivejší. Cena tu nehrá až takú úlohu. Nástroj si na seba zarobí sám a oplatí sa na začiatku do neho investovať aj väčšie finančné prostriedky. Ani v záhradnom oddelení nie je núdza o rôznych pomocníkov pre starostlivosť o vašu záhradu. Čím väčšia záhrada, tým výkonnejšie nástroje. Vyberte si podľa toho, o čo všetko sa má prístroj postarať. Platí to pri kosačke, krovinoreze, kompostéry a pri každom jednom výrobku určenom pre prácu v záhrade. Určite si vyberú všetci, aj tí, čo chcú investovať viac i tí čo menej. Nástroje do dielne i do záhrady sú dnes už prístupné všetkým. Čoraz viac sa udomácňujú ako samozrejmá výbava pre domáce práce v dielni a záhrade.

 

  Od vás je potrebné len to, aby ste vedeli čo a na čo potrebujete a vybrať si svoj produkt.

 

Vstúpte do kategórie Dielňa a záhrada
 
Facebook

Nájdete nás aj na Facebooku
 

 

Google+
Odporúčajte vo vyhľadávaní,
zdieľajte v službe Google+
Kliknite na tlačidlo +1 a dajte tak ostatným vedieť, čo sa vám páči. Ak chcete danú vec hneď aj zdieľať, pridajte k nej komentár a pošlite ju správnym kruhom v službe Google+.

Keď budú vaši priatelia a kontakty najbližšie vyhľadávať v sieti Google, uvidia vaše odporúčania +1. Pomôžete im nájsť to najlepšie na webe.
Kontakt

+421 (0)907 951 615
+421 (0)903 625 488
OBCHOD
Richard STEIGAUF
výpočtová technika
+421 (0)52 2865432 kl.1
Matúš KREMPASKÝ
biela technika
+421 (0)52 2865432 kl.2
Dávid STOLIČNÝ
čierna technika
+421 (0)52 2865432 kl.3
SERVIS / LOGISTIKA / REKLAMÁCIE
Marcel JAKUBČO
servis / logistika / reklamácie
+421 (0)52 2865432 kl.7
EKONOMICKÉ ODDELENIE
Katarína TOMEČKOVÁ
ekonomické oddelenie
+421 (0)52 2865432 kl.8
Jana KRUĽOVÁ
ekonomické oddelenie
+421 (0)52 2865432 kl.9

 

Bezpečný nákup
SAEC - Bezpečný nákup
   Certifikácia je proces hodnotenia internetového obchodu, ktorý je v prípade úspešného zavŕšenia potvrdený vydaním certifikátu. Certifikovaný obchod SAEC – Bezpečný nákup prináša zákazníkom internetových obchodov záruku a zároveň záväzok internetového obchodníka, že spĺňa základné pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami. Certifikačné pravidlá stanovuje Slovenská asociácia pre elektronický obchod ako tuzemská autorita pre oblasť elektronického obchodu. Sú vytvorené na základe platných zákonov – najmä Smernice Európskeho parlamentu a Rady pre elektronický obchod, občianskeho zákonníka, zákona o elektronickom obchode, zákona na ochranu spotrebiteľa a certifikačných pravidiel v krajinách EÚ. Zoznam certifikovaných internetových obchodov nájdete TU.
Chat
Live CHAT
Využite službu Live CHAT pre komunikáciu s našimi operátormi, ktorí sú pripravení odpovedať na Vaše otázky.

Začnite kliknutím na tlačítko:

TOPlist