Prva.sk
Upload/banners/2018/09/27_u.jpg 
Upload/banners/2018/11/partneri18.jpg 

Audio Video TV

  Pri výbere televízora do domácnosti treba dbať na rozmery, technológiu a ponúkané funkcie. V prvom rade si musíme vybrať technológiu na akej chceme sledovať svoje obľúbené programy.

 

  CRT technika je už pomaly prežitok, tieto televízory sú veľké, hrubé a energeticky náročné. V dnešnej dobe sa používajú skôr televízory plazmové, LCD alebo s technológiou LED. Tieto televízory sú energeticky menej náročné a poskytujú lepšiu kvalitu obrazu. Na LCD televízore si dokážete vychutnať svoje každodenné programy, ako správy, seriály a podobne. Pokiaľ ste nadšencom kvalitných filmov, mali by ste skôr siahnuť po plazme.

 

  V prípade, že radi sledujete športové prenosy, mali by ste siahnuť po televízore z hrebeňovým filtrom, aby váš zážitok zo sledovania bol čo najväčší. Dôležitým parametrom pri výbere je aj veľkosť obrazovky. Všeobecne by malo platiť, že vzdialenosť medzi televízorom a sedačkou by mala byť 3-4 násobok veľkosti uhlopriečky. Veľká obrazovka v malej miestnosti neprinesie ten správy efekt, zaberie celé zorné pole a vy sa budete pri pozeraní cítiť horšie ako doteraz. Samozrejmosťou pri sledovaní televízora je aj dobrý zvuk. Ten v dnešnej dobe poskytujú samotné televízory, ale ak chcete umocniť dôležitosť zvuku pripojte k televízoru domáce kino. To treba vyberať podľa toho, či vám stačí stereo zvuk s umocnením basov (2+1), alebo pri sledovaní filmov chcete mať dokonalý priestorový zvuk. Na to je potrebné siahnuť po 5+1, alebo 7+1 domácom kine.

 

  Nie všetky kvalitné filmy nám však bežia v televízii práve vtedy, keď sme tam my a tak si ich musíme pustiť  na jednom z mnohých druhov prehrávačov, ktoré nám vyspelý svet ponúka. Na výber máme z DVD a Blue-Ray prehrávačov. Technológia DVD ja najpoužívanejšou, no postupne sa začína do popredia tlačiť Blue-Ray, pretože dokáže uchovávať väčšie množstvo dát vo vyššej kvalite.

 

Vstúpte do kategórie Audio Video TV

 

 
Facebook

Nájdete nás aj na Facebooku
 

 

Google+
Odporúčajte vo vyhľadávaní,
zdieľajte v službe Google+
Kliknite na tlačidlo +1 a dajte tak ostatným vedieť, čo sa vám páči. Ak chcete danú vec hneď aj zdieľať, pridajte k nej komentár a pošlite ju správnym kruhom v službe Google+.

Keď budú vaši priatelia a kontakty najbližšie vyhľadávať v sieti Google, uvidia vaše odporúčania +1. Pomôžete im nájsť to najlepšie na webe.
Kontakt

+421 (0)907 951 615
+421 (0)903 625 488
OBCHOD
Richard STEIGAUF
výpočtová technika
+421 (0)52 2865432 kl.1
Matúš KREMPASKÝ
biela technika
+421 (0)52 2865432 kl.2
Dávid STOLIČNÝ
čierna technika
+421 (0)52 2865432 kl.3
SERVIS / LOGISTIKA / REKLAMÁCIE
Marcel JAKUBČO
servis / logistika / reklamácie
+421 (0)52 2865432 kl.7
EKONOMICKÉ ODDELENIE
Katarína TOMEČKOVÁ
ekonomické oddelenie
+421 (0)52 2865432 kl.8
Jana KRUĽOVÁ
ekonomické oddelenie
+421 (0)52 2865432 kl.9

 

Bezpečný nákup
SAEC - Bezpečný nákup
   Certifikácia je proces hodnotenia internetového obchodu, ktorý je v prípade úspešného zavŕšenia potvrdený vydaním certifikátu. Certifikovaný obchod SAEC – Bezpečný nákup prináša zákazníkom internetových obchodov záruku a zároveň záväzok internetového obchodníka, že spĺňa základné pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami. Certifikačné pravidlá stanovuje Slovenská asociácia pre elektronický obchod ako tuzemská autorita pre oblasť elektronického obchodu. Sú vytvorené na základe platných zákonov – najmä Smernice Európskeho parlamentu a Rady pre elektronický obchod, občianskeho zákonníka, zákona o elektronickom obchode, zákona na ochranu spotrebiteľa a certifikačných pravidiel v krajinách EÚ. Zoznam certifikovaných internetových obchodov nájdete TU.
Chat
Live CHAT
Využite službu Live CHAT pre komunikáciu s našimi operátormi, ktorí sú pripravení odpovedať na Vaše otázky.

Začnite kliknutím na tlačítko:

TOPlist